Killgerm składa się z siedmiu spółek-sióstr działających na terenie dziesięciu krajów europejskich:-

  • Killgerm Chemicals Limited, z siedzibą w Ossett, West Yorkshire, jest największym dostawcą produktów dla ochrony przed szkodnikami w Wielkiej Brytanii. Firma działa na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.
  • Killgerm RIWA, z siedzibą w Turnhout, Belgia, jest jednym z wiodących dostawców w krajach Beneluksu. Firma działa na terenie Belgii, Holandii i Luksemburga.
  • Killgerm GmbH, z siedzibą w Neuss, Niemcy, jest jednym z głównych dostawców dla krajów niemieckojęzycznych. Firma działa na terenie Niemiec i Austrii.
  • Killgerm Schweiz GmbH, z siedzibą w Zurychu, oferuje produkty dla branży pest control w Szwajcarii.
  • Killgerm SA, z siedzibą w Barcelonie, jest jednym z największym dostawców w Hiszpanii.
  • Killgerm Portugal, z siedzibą w Lizbonie, ma za zadanie obsługiwać rynek Portugalii.
  • Killgerm Polska SP z.o.o., z siedzibą w Warszawie, jest nową firmą z grupy Killgerm działającą na szybko rozwijającym się rynku w Polsce.

Killgerm dostarcza produkty dla branży pest control również do Skandynawii, nowych krajów członkowskich Unii Europejskiej, Australii, Afryki, krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Killgerm oferuje nie tylko wyroby własnej produkcji, ale jest też jednym z większych dystrybutorów takich światowych marek jak Bayer Environmental Health, BASF i Bell Laboratories.

Sukces Killgerm w dużym stopniu jest oparty na opracowywaniu nowych i rozwijaniu już istniejących produktów, kompletnym wsparciu technicznym i szkoleniach.

Specjalny dział zajmujący się pracą nad rozwojem nowych produktów opracowuje specjalistyczne innowacyjne wyroby, bardzo przydatne dla wszystkich klientów.
Zespół techniczny składa się z dziewięciu wykwalifikowanych biologów, a na jego czele stoi profesor entomologii z Birmingham University, wcześniej wykładowca na tej uczelni.

Kolejnym ważnym składnikiem sukcesu Killgerm jest, jakość oferowanych kursów szkoleniowych. Są to zarówno podstawowe kursy z zakresu ochrony przed szkodnikami jak i specjalistyczne kursy na Uniwersytecie Birmingham z Zarządzania Ochroną Przed Szkodnikami (University of Birmingham Diploma in Pest Management). Tematy szkoleń dotyczą różnych dziedzin – od bezpiecznego stosowania pestycydów do dobrych praktyk marketingowych.

Dział techniczny zajmuje się między innymi, przeprowadzaniem audytów w zakresie kontroli, jakości dla dużych firm z branży żywnościowej, pełni rolę eksperta w dochodzeniach sądowych i kwestiach spornych, w tym również w zakresie entomologii sądowej.

Filozofia firmy Killgerm jest w dużej mierze oparta na dostarczaniu produktów o najwyższej, jakości. To też oznacza dbałość o to, aby dostarczane produkty były przechowywane i wykorzystywane w sposób zgodny z ich przeznaczeniem.

Firma posiada certyfikat BS EN ISO 9001:2008.