W skład Killgerm Group wchodzi również TravelWise, biuro podróży działające na północy Anglii.

Biuro podróży w celach biznesowych Travelwise Business Travel

Biuro podróży Travelwise Business Travel organizuje podróże biznesowe dla dużych firm. Biuro jest jednym z za założycieli konsorcjum niezależnych agentów turystycznych Focus Group of Advantage independent agents, dzięki czemu ma możliwość oferować swoim klientom szeroki wachlarz usług i produktów w konkurencyjnych cenach.

Konsorcjum Focus Group at Advantage generuje obroty w wysokości 400 milionów funtów, co czyni je trzecim największym dostawcą podróży biznesowych w Wielkiej Brytanii. Taka pozycja przekłada się na specjalne porozumienia z liniami lotniczymi, firmami wynajmującymi samochody i hotelami na całym świecie.

Wszyscy pracownicy obsługi działów biznesowych muszą być odpowiednio przeszkoleni zgodnie z wymogami branżowymi i podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w kursach doszkalających. Dział obsługi klientów biznesowych posiada certyfikat BS EN ISO 9001:2008.

Biuro wypoczynkowe Travelwise Leisure

Dział obsługi klientów znajduje się w mieście Ilkley i specjalizuje w organizacji wysokiej, jakości wyjazdów wypoczynkowych w dobrych cenach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Organizatorzy wycieczek często korzystają z usług biura Travelwise, które ma wśród swoich klientów reputację firmy oferującej bardzo dobrą, jakość za rozsądną cenę.

Członkowstwo w konsorcjum Advantage, co samo w sobie jest już oznaką, jakości, zapewnia Travelwise dostęp do najlepszych ofert na rynku i pozwala podtrzymywać reputację firmy na stałym wysokim poziomie.