Warsztaty adresowane są do osób zawodowo zajmujących się monitorowaniem i zwalczaniem szkodników sanitarnych.

W związku z napływającymi do nas sygnałami od Państwa o rezygnacji z obecności na warsztatach z powodu potencjalnego zagrożenia epidemiologicznego oraz ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się powodujące brak możliwości pojawienia się niektórych prelegentów, w trosce o Państwa zdrowie i komfort, z przykrością, zdecydowaliśmy się odwołać warsztaty Killgerm Polska zaplanowane w tym roku na 25 marca w Warszawie i 26 marca w Katowicach.

O ewentualnym nowym terminie warsztatów poinformujemy osobną wiadomością e-mail oraz na naszej stronie internetowej www.killgerm.pl .

Mamy nadzieję, że spotkamy się na naszym stoisku nr 34 na targach ConExPest 2020, które są zaplanowane na 14-15 maja 2020 r. w Toruniu.

Drodzy Klienci,
Rejestracja na Warsztaty Killgerm 2018 już została zakończona. Dziękujemy za wszystkie nadesłane formularze oraz zgłoszenia internetowe.
Osoby, które przesłały zgłoszenie a nie otrzymały wiadomości zwrotnej e-mail z informacją o miejscu lub braku miejsca w wybranej lokalizacji prosimy o kontakt drogą elektroniczną biuro@killgerm.com lub telefoniczny 22 894 74 00.


W razie pytań prosimy o kontakt tel. 22 894 74 00 lub drogą elektroniczną: karol.boruta@killgerm.com .