Szkolenia w PSPDDiD

Jako członek wspierający PSPDDiD informujemy o najbliższych szkoleniach organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji.

 


 

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zaprasza w dniach 18-20 marca 2019 r. na SZKOLENIE PODSTAWOWE Z ZAKRESU DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI

Szkolenie odbędzie się w Hotelu Pod Grotem, ul. Modlińska 15A, Warszawa

Szczegółowe informacje, koszt udziału oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej pspddd.pl/szkolenia.

 


 

Polskie Stowarzyszenie Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zaprasza na SZKOLENIE PODSTAWOWE W ZAKRESIE STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN METODĄ FUMIGACJI 25-26 marca 2019 r.

oraz na SZKOLENIE UZUPEŁNIAJĄCE W ZAKRESIE STOSOWANIA ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN METODĄ FUMIGACJI 26 marca 2019 r.

Szkolenia odbędą się w Hotelu CDR w Poznaniu, ul. Winogrady 63

Szczegółowe informacje na temat pozostałych PSPDDiD znajdziecie Państwo na stronie internetowej pspddd.pl w zakładce szkolenia.

 

Pest Control News

„Pest Control News” Polska jest niezależnym czasopismem, kolportowanym bezpłatnie do osób związanych z branżą zwalczania szkodników i zabezpieczania przed nimi.

www.pestcontrolnews.com

4 tygodni temu

Killgerm Polska

Kumulacja w Killgerm, może nie 270 mln zł jak w europejskiej grze liczbowej, ale u nas skorzysta z niej każdy (z branży ddd), kto złoży zamówienie na Advion. Promocyjna cena, praktyczny upominek, a do żelu na karaczany tubka gratis. O szczegółach chętnie opowiedzą Tomek z Rafałem. ... See MoreSee Less

View on Facebook